چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397

چاپ پست الکترونیک
دسته: اخبار باشگاه تاریخ ایجاد در پنج شنبه, 28 دی 1396 10:50 آخرین به روز رسانی پنج شنبه, 28 دی 1396 10:50 منتشر شده در پنج شنبه, 28 دی 1396 10:50 بازدید: 398

اظهار نظر شگفت انگیز محمد رضا سیرلانی سرپرست تیم کیمیا فرآیند در خصوص جهانبخش جعفری سرمربی سابق این تیم و کنونی تیم بعثت در حالی تعجب آور است که کارنامه و سابقه ایشان (سیرلانی) در فوتبال حتی به یک عکس فتوشاپی با لباس ورزشی هم ختم نمی شود،عجالتا اتفاق خوبی بود که آقای سیرلانی کاش ابتدا در مورد کارنامه خود در فوتبال سخن بگوید و سپس در مورد آقای جعفری که کارنامه وی در فوتبال مشخص و واضح است صحبت کند.

سر الکس فرگوسن سرمربی نام آشنای فوتبال  در یکی از اظهارات خود که در کتاب خاطراتش به چاپ رسیده می گوید:کسانی که در روز شکست پشت ما نیستند، حق ندارند در روز پیروزی کنار ما باشند. اگر هنگام شکست ها و مساوی ها نمی توانید از تیم تان حمایت کنید پس هنگام پیروزی ها هم حمایت نکنید. شاید اگر  جهانبخش جعفری نبود تیم کیمیا فرآیند با مشکلات مالی که داشت در خطر سقوط قرار می گرفت اما او با کمترین حاشیه فقط به موفقیت تیمش فکر کرد و و این تیم را از یک افتضاح حتمی نجات داد.

آقای سیرلانی نیک می داند وقتی که جهانبخش جعفری سکان تیم کیمیا فرآیند را بر عهده داشت این تیم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کرد.به ایشان توصیه می کنیم که گذشته را مرور کنند و نقش جهانبخش جعفری در تیم کیمیا فرآیند را به خاطر بیاورند،آن هنگام که بازیکنان این تیم به خاطر مشکلات مالی از بازی کردن خودداری می کردند چه کسی بود که آن ها را به انجام بازی ترغیب می کرد؟آیا این فرد کسی جزء جهانبخش جعفری بود؟ دلیل آن دلیل هم به خاطر کاریزما و جذابیت جعفری  بود که بازیکنان کیمیافرآیند را مجاب می کرد با توجه به بد عهدی مسئولین این باشگاه، در زمین مسابقه حضور پیدا کنند. حال مایل هستیم که بدانیم از کجا دریافتند و مطمئن شدند که رابطه جعفری با بازیکنان کیمیافرآیند مناسب نبوده است؟

سرپرست محترم تیم کیمیا فرآیند آیا می تواند یک بازی را مصداق و مثال بیاورد که جهانبخش جعفری بازیکنان این تیم را بعد از تعویض کتک زده است؟به نظر می رسد استناد ایشان به اتفاقات بازی کیمیا فرآیند در مقابل خیبر خرم آباد فقط در حد گمانه زنی ها و فشارهای روانی وی بوده است وگرنه در هیچ کدام از خبرگزاری های ورزشی که اتفاقات فوتبال را با دقت پوشش می دادند این خبر انعکاس داده نشده است. 

محبوبیت و کارنامه جهانبخش جعفری در فوتبال ایران کاملا واضح و روشن است و تلاش های بیهوده افراد سودجو هم چون سرپرست تیم کیمیافرآیند برای تخریب چهره این مربی نیز بیهوده و باطل خواهد بود، مردی( جعفری) که شجاعانه ایستاد و در بدترین زمان ممکن تصمیم گرفت در کنار این تیم (کیمیا فرآیند) بماند و آن را از یک ناکامی بزرگ رهایی بخشد.

محبوبیت جهانبخش جعفری فقط در نزد مردمِ قم نیست، بلکه جایگاه کنونی وی در نزدِ مردم کرمانشاه نیز کاملا قابل لمس است، این محبوبیت تا حدی می باشد که هواداران تیم بعثت از هم اکنون خواستار تمدید قرارداد باشگاه با این مربی محبوب هستند؛ جهانبخش جعفری امروز همان جایی است که باید باشد، او به مردمِ کرمانشاه و باشگاه بعثت تعلق دارد.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی بعثت کرمانشاه

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی