چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397

چاپ پست الکترونیک
دسته: اخبار باشگاه تاریخ ایجاد در یکشنبه, 08 بهمن 1396 13:35 آخرین به روز رسانی یکشنبه, 08 بهمن 1396 13:35 منتشر شده در یکشنبه, 08 بهمن 1396 13:35 بازدید: 370

مدیر عامل باشگاه بعثت گفت: این هفته مقابل شهرداری همدان بازی سخت و محکمی خواهیم داشت. همه سعی و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا راهی را که با موفقیت تا بدین جا پیش آورده ایم، ادامه دهیم و با نمایشِ یک بازی منسجم، بر تعداد پیروزی‌های خود بیفزاییم.

افشین حسنی تاکید کرد: مردم با حضور و حمایت‌های خود از بازی‌های بعثت نشان داده‌اند که برای فوتبال کرمانشاه اهمیت خاصی قائل‌ هستند. تیم بعثت علاقه‌مندان فراوانی در بطن خود دارد،قطعاً حضور پرشور هواداران در ورزشگاه باعث افزایش بردهای تیم می‌شود.

وی با بیان اینکه از شرایط تیم بعثت راضی هستم اظهار داشت: با توجه به جایگاهی که داریم می توانیم در هفته های باقی مانده شانس خودمان را افزایش دهیم.

مدیر عامل باشگاه بعثت خاطر نشان کرد:نتیجه بازی مقابل شهرداری همدان در سرنوشت این فصل ما بسیار حیاتی است. ما چند بازی داریم که در این تورنومنت برای ما باقی مانده است،اما به این فکر نخواهیم کرد که یکی از آنها از دیگری مهمتر است.

افشین حسنی در پایان اظهار داشت:می خواهیم در تمام بازی ها پیروز شویم و تمام سعی خود را خواهیم کرد که بهترین بازی های خود را در بازی ها انجام دهیم. ما نمی توانیم یکی را به دیگری ترجیح دهیم.

گفتنی است تیم بعثت در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته 2 فوتبال کشور روز پنج شنبه هفته جاری میزبان تیم شهرداری همدان خواهد بود. این بازی راس ساعت 14 در ورزشگاه انقلاب برگزار می شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی