چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397

چاپ پست الکترونیک
دسته: اخبار باشگاه تاریخ ایجاد در سه شنبه, 10 بهمن 1396 12:55 آخرین به روز رسانی سه شنبه, 10 بهمن 1396 12:55 منتشر شده در سه شنبه, 10 بهمن 1396 12:55 بازدید: 390

جهانبخش جعفری در خصوص دیدار با شهرداری همدان گفت:این بازی به ما فرصت خوبی می دهد تا در خانه مقابل هوادارانمان بازی کنیم،البته این مساله مورد علاقه ما خواهد بود و باور داریم ما در خانه برای موفقیت بازی خواهیم کرد. ایمان دارم تیم قوی و قویتر شده است، با یک روحیه فوق العاده در دیدار با شهرداری همدان نشان می دهیم که تشنه موفقیت هستیم.

سرمربی تیم بعثت ضمن تشکر از هواداران افزود: از هواداران تشکر می‌کنم، آنها تاثیر زیادی در این نتایج تیم  داشتند زیرا حضورشان به ما روحیه داد تا به موفقیت برسیم، امیدوار هستم در بازی مقابل شهرداری همدان نیز ما را تنها نگذارند.

جعفری با بیان اینکه بازی مقابل شهرداری همدان دشوار خواهد بود اظهار داشت:شکست دادن شهرداری برای ما بسیار مهم است. من فکر می کنم که مجموعه تیم بعثت بر روی این موضوع تمرکز کرده اند و ما برای انجام این کار در روز پنج شنبه آماده خواهیم شد.

سرمربی تیم بعثت در ادامه تصریح کرد: اما نتیجه بازی در روز پنج شنبه فقط به عملکردمان در همان روز بستگی خواهد داشت،ما در شرایط خوبی هستیم و از اجرای بازی خوب به واسطه فرم خوب بازیکنان، اعتماد خوبی بدست می آید،ما همچنین همبستگی و اتحاد خوبی برای شکست شهرداری همدان داریم.

گفتنی است تیم بعثت روز پنج شنبه هفته جاری در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه میزبان تیم شهرداری همدان خواهد بود،این بازی راس ساعت 14 برگزار خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی